-890днів -1годин -29хвилин -13секунд
14-15/02/20
16/02/20
Програма
14-15/02
14/02 - Мармурова зала ЧНУ ім.Юрія Федьковича
12:00-13:00
Укрпошта, вул.Поштова, 6
13:00-14:00
Чернівецький обласний музей народної архітектури та побуту, вул.Січових Стрільців 38-б
18:00-22:00
15/02 - Центр культури "Вернісаж", вул.Кобилянської, 53
13:00-14:30
Центральна площа біля Ратуші
12:00-17:00
Палац Академічний, вул.Шиллера,11
19:00-21:00
16/02
Резиденція митрополітів Буковини і Даламації
10:00-12:00

Пішохідна екскурсія “Акустичний мікс” (Вірменська церква, Трьохсвятительська семінарська церква, музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської)

Катедральний Собор Успіння Пресвятої Богородиці, вул.Руська, 28
16:00-18:00

Тематичний концерт “Між небом і землею” – Double Blast та ансамбль скрипалів “Чарівні струни” – вільний вхід

Time N, вул.Поштова, 6
18:00-19:30
Виконавцi
РОКСОЛЯНА ЗАКОПЕЦЬ
РОКСОЛЯНА ЗАКОПЕЦЬ
X

Роксоляна Закопець переможниця чисельний українських та міжнародних конкурсів. Випускниця Львівської Національної Академії Мистецтв була першою скрипкою в Національному Симфонічному Оркестрі України, симфонічному оркестрі Львівської філармонії, камерному оркестрі “Академія”, “Віртуози” з деригентами В.Плоскіна, І.Пилятюк, Ю.Бервецький, Й.Созанський.

Як музичний менеджер закінчила Національний Університет у Варшаві 2014-2015рр. Після цього почала активно працювати у сфері організацій концертів та фестиваль в Україні та Польщі. У 2013 була художнім директором фестивалю Шимановський квартет та друзі у Львові. А також співорганізатором фестивалю Sonoro Kiev у 2012 році. 

Зараз представляє Україну у Німеччині. Працює у школі Hugo Disler Musik Schule з 2018 року.

Виступає у Європі у складі інструментального тріо та як солістка.

В рамках фестивалю Роксоляна буде грати скрипковий концерт Арама Хачатуряна, у супроводі видовищної пісочної анімації.

АНДРІЙ СОЛОВЙОВ
АНДРІЙ СОЛОВЙОВ
X

Андрій Соловйов – сучасний яскравий композитор та піаніст, що створює майбутнє української інструментальної музики. Андрій –  музичний керівник театральних вистав («Серенада сонячноі долини», «Дракон», «Весна для Гітлера»), автор симфо-піано шоу «Фантастична любов», артист, бенд-лідер багатьох телевізійних шоу «Зірка + Зірка», «Співай, якщо зможеш», «Неділя з кварталом», «Комік на мільйон», «Жіночий квартал». Автор музики до українського анімаційного кіно «Пригоди Котигорошка». Автор інтерпретації Гімну Украіни під час «Ходи гідності» на Майдані у 2019 році.  

Як музикант і аранжувальник співпрацює з багатьма українськими артистами (Андрій Данилко, Павло Зібров, Анна Марія). Його концерти з успіхом проходять на різних столичних концертних майданчиках.

ЧАРІВНІ СТРУНИ
ЧАРІВНІ СТРУНИ
X

Ансамбль скрипалів «Чарівні струни» був створений у 2009 році за ініціативи Людмили Мартинюк. Учасники ансамблю – учні МШ №2 м.Чернівці та студенти Чернівецького коледжу мистецтв ім.С.Воробкевича. Цей колектив є лауреатом декількох Міжнародних конкурсів: «Сходження» м.Ялта, «Акорди Хортиці» м.Запоріжжя, володарем Гран-прі Міжнародного конкурсу «Premio Lancano» (м.Ланчано, Італія), володарем Гран-прі конкурсу “Золота скрипка М. Ельмана” (м. Тальне) та постійним учасником концертних заходів міста і області.

 

ГЕОРГІЙ МАТВІІВ
ГЕОРГІЙ МАТВІІВ
X

Георгій Матвіїв – бандурист-новатор, композитор, аранжувальник, соліст НАОНІ оркестра, винахідник цілого ряду новітніх прийомів гри на бандурі, лауреат багатьох міжнародних академічних та джазових конкурсів.На сьогоднішній день Георгій є найбільш концертуючим бандуристом України. Окрім нашої Батьківщини його живі концертні виступи вже побачили у Франції, Данії, Німеччині, Австрії, Іспанії, Польші, Угорщині, Чехії, Словенії, Словатчині, Румунії, Молдови та Білорусії. Вже побачили світ чотири авторські ліцензійні диски Георгія.        Саме на його композицію “Wild West Jazz” знято перший в історії кліп на інструментальну композицію для бандури соло (автор ідеї та режисер Анастасія Урсу).                            Його музику виконують бандуристи з усієї України та за її межами. Твори Георгія Матвіїва звучать на концертах, фестивалях, іспитах, просто на вулиці.                                    Музика композитора наповнена глибокою образністю інколи, навіть, інтимністю. Свій стиль сам автор визначає як імпресіонізм, джаз, блюз, Нью-Ейдж та інші.                                В 2012 році Георгій Матвіїв став першим і поки єдиним музикантом з України, хто взяв участь у Європейському Джазовому Оркестрі (від засновників пісенного конкурсу «Євробачення»), куди відбирали музикантів за принципом один музикант з однієї країни.

DOUBLE BLAST
DOUBLE BLAST
X

Юрій Радко – лауреат міжнародних конкурсів, аранжувальник, баяніст, кандидат мистецтвознавства, викладач Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. О. Барвінського, засновник проекту Double Blast. У всіх своїх аранжуваннях поєднує класику, рок, фольклор та попмузику. Адже цікава подача музичного матеріалу створює резонанс та нове сприйняття класичної музики. Одним з перших його авторських творів є композиція «МІЖ НЕБОМ І ЗЕМЛЕЮ», яка написана в стилі музичного мінімалізму. Зараз митець активно займається творчою діяльністю та експериментує з поєднанням українського фольклору та різноманітних напрямків сучасної музики.

 

 

Belle Vue Band
Belle Vue Band
X

Belle Vue Band – нове ім’я у джазовому просторі України, експеримент саунд-продюсерів, класичних, джазових та рок музикантів з Чернівців. Проект існує у формі тріо та квартету. Постійні учасники: Алекс Руденко (бас), Віталій Шляхта (гітара), Серж Запорожець (барабани) та Артур Анучкін (саксофон). Музика колективу – це суміш джазу, фюжину, фанку та вкраплень фолкових мотивів. На події колектив представить свою нову програму “BV Quartet”.

ZAPAL
ZAPAL
X

Гурт “ZAPAL” незвичний завдяки українському гуцульському інструменту – цимбали. У складі на даний момент цимбали, кахон, гітара. Гурт виконує інструментально популярні кавери у власному аранжуванні, також має свої авторські композиції.

ВІТАЛІЙ БОБРОВСЬКИЙ
ВІТАЛІЙ БОБРОВСЬКИЙ
X

Віталій Бобровський – піаніст, лауреат міжнародних премій, закінчив Львівську музичну академію імені Лисенка. Працює в Тернопільськоу коледжі Крушельницької та Тернопільському драматичному театрі Шевченка.  Автор музичних проектів: “Музичні вечори в театральному фойє”, “Музичний салон мистецької пісні”. Віталій бере участь у проекті по запису мистецих пісень українських композиторів під керівництвом артистичного директора “Ukrainian Art Song Project” Павла Гунька.

ЛЕОНІД ДАЦЮК
ЛЕОНІД ДАЦЮК
X

Леонід Дацюк в 5 років розпочав заняття на скрипці у свого батька Дацюка Олега Леонідовича, в якого займається по сьогоднішній день. З 2017 року бере уроки у заслуженого викладача України Татарінцева Олександра Івановича. Певний час співпрацював з видатним викладачем Рівняк Ярославою Григорівною. Є лауреатом міжнародних конкурсів: “Львівський віртуоз” 2017р., “ProArt” 2018р. м. Хмельницький. Володар Гран-прі міжнародного конкурсу “Львівський віртуоз” 2019р.

Дивитися всіх виконавців

Місто, яке має багату культурну спадщину, з цікавою історією та сьогоденням. Культурний осередок, столиця пісенності та домівка багатьох українських та європейських письменників. Це місто Пауля Целана, Рози Ауслендер, Ольги Кобилянської, Юрія Федьковича, Йосифа Бурга, Йозефа Шмідта, Назарія Яремчука та багатьох інших творців українського, румунського, єврейського, австрійського, німецького походження.

Чернівці були і залишаються мультинаціональними. Сьогодні тут можна спостерігати синтез побуту, життя та  традицій 65-ти національностей. І це той випадок, коли мультикультурність пішла місту на користь. Тут зіграло свою роль і географічне положення – ці землі у різні часи були під владою різних держав. Свій слід тут залишили навіть турки. Станом на 1910 рік із 90 тисяч загального населення, 33% становили євреї, 17% – німці, 17% – українці, 16% – румуни та 14% – поляки. Решту складали вірмени, мадяри, словаки, росіяни. Сьогодні у Чернівцях мешкають близько 260 тис.осіб – представники 65 національностей, українців тепер близько 80%. Така особливість стала підгрунтям для Чернівецької толерантності та зростила в місті любов до мультикультурної творчості та мистецтва. Чернівчани так боялися бути провінційними, що аби не відставати від найбільших міст Європи та України, будували розкішні театри, філармонії, органні зали та народні доми, які тільки могли собі  дозволити. Тому в спадок сучасним чернівчанам дісталася велика кількість культурних осередків та майже 600 пам’яток архітектури державного значення.

Комфортне перебування – це одна з основних переваг яку вам може запропонувати Чернівці, ви легко зможете знайти для себе комфортне та доступне житло в старій частині міста, рухатися містом можна практично не користуючись транспортом, всі пам’ятки, площі, театри та архітектурні перлини розташовані поблизу з тематичними кафе та ресторанами.

Про архітектурні ансамблі та неперевершені будівлі у Чернівцях не чув хіба що лінивий. В старій частині міста кожна будівля заслуговує на увагу та має свою історію. Барокоо, роккоко, віденська сецесія, ампір, класицизм, модерн та весь набір еклектичних стилів що був популярний останні 200 років у Європі можна зустріти на вулицях Чернівців. Тут досі присутній дух буржуазності, вузькі вулички вкладені бруківкою, балкони з 100-ми маскаронами та революції за збереження місцевих книгарень. 

Резиденція митрополитів Буковини і Далмації — сучасний Університет ім. Юрія Федьковича, величний замок в центрі міста де студенти отримують знання, а туристи захоплення від побаченого, пам’ятка архітектури Світової спадщини ЮНЕСКО.

Місто, яке має багату культурну спадщину, з цікавою історією та сьогоденням. Культурний осередок, столиця пісенності та домівка багатьох українських та європейських письменників. Це місто Пауля Целана, Рози Ауслендер, Ольги Кобилянської, Юрія Федьковича, Йосифа Бурга, Йозефа Шмідта, Назарія Яремчука та багатьох інших творців українського, румунського, єврейського, австрійського, німецького походження.

Мандри

Як доїхати?

Чернівці знаходяться на відстані 130  км від Івано-Франківська, 170 км від Тернополя, 270 км від Вінниці, 270 км від  Львову, 430 км від Ужгороду, 500 км від Києва, 680 км від Одеси, 80 км від Сучави (Румунія) , 500 км від Бухаресту (Румунія), 330 км від Кишинева (Молдова).

ПОТЯГОМ

До  Чернівців можна потрапити на пряму без пересадок потягом з таких обласних центрів: Івано-Франківськ , Львів, Луцьк, Тернопіль, Одеса, Вінниця, Київ.  Через Чернівці проходить потяг №117, сполученням Київ-Чернівці-Київ, тож, якщо Ви проживаєте у Києві, Вінниці, Хмельницькому, Кам’янці-Подільському – це чудовий варіант трансферу. Зі столиці потяг щодня вирушає о 20:05 і прибуває до Чернівці о 07:57, що дуже зручно . У зворотному напрямку вирушає з Чернівціво 19:46, прибуття до столиці о 08:06. Також  курсує ще один потяг №7 сполученням Київ – Чернівці – Київ, який вирушає з Києва о 22:22 , проїжджає через Львів, Івано-Франківськ та прибуває до Чернівців о 10:27. Також через Чернівці курсує потяг  №380 Бухарест-Київ, що відправляється з Бухаресту о 19:46 год. і прибуває до Чернівців о 08:06.

https://www.uz.gov.ua/passengers/timetable/?station=23500&by_station=Пошук

АВТОБУСОМ

До Чернівців курсує багато міжобласних та міжнародних автобусних маршрутів, тож можна без проблем дістатися із Києва, Львова, Рівного, Хмельницького, Харкова, Вінниці, Житомира, Дніпра, Херсону  та інших міст України.  Курсують також міжнародні рейси з Кишинева, Бухареста, Варшави, Мінська, Вільнюса та інших.

З Києва до Чернівців щоденно курсують  автобуси  із центрального автовокзалу (станція метро Деміївська) Київ-Чернівці (відправлення з 07:00 до 22-50)

З Харкова  до Чернівців щоденно курсують  2 автобуси із автостанції “Харків-1”, (проспект Юрія Гагаріна, 22 ) Харків-Чернівці (відправлення 07:00 та 14:40)

Зі Львова до Чернівців є доволі багато прямих автобусів  Львів-Чернівці (відправлення з 6:30 до 18:10)

Адреса автостанції: м. Чернівці, вул. Головна, 219

Телефон 0372 571 630

http://bus.com.ua/770100/time.html

Де жити?

В місті є близько 60 готелів та хостелів,  36 готелей, що разом вміщають 1680 осіб та 20 хостелів, що разом вміщають 930 осіб. Місто може прийняти одночасно близько 3000 туристів.

Більша половина готелей  та хостелів знаходиться в центрі міста. Однин готель 4 зірки,  5 готелей з спа-центрами, близько 15 готельно-ресторанних комплексів.

Також в центрі міста є багато тематичних хостелів з цікавими лофт інтер’єрами  та класними кав’ярнями.

Чим зайнятись?

Розпочати свій уікенд в Чернівцях можна смачним сніданком в одному з затишних кафе в центрі міста тут вибір по-справжньому великий. Переконайтесь самі в тому, як у Чернівцях цінують справжню каву з першого ковтка.

А якщо відправитесь на екскурсію містом, то обов’язково дізнаєтесь, як колись в Чернівцях була революція та протести проти заборони кави і влада врешті-решт здалася. Що перша кав’ярня в Україні була відкрита саме в Чернівцях в 1788 році в будинку Три корони, а лише  15 років потому  у Львові в 1802 році першу кав’ярню відкрив  кондитер Яків Леваковський.

В рамках фестивалю пропонуємо екскурсію “Акустичний мікс” від Людмили Рогової та автобусну екскурсію “Буковинська трійця”.

Якщо   ми   таки   заінтригували   Вас   і   Вам   вже нетерпиться   вирушити   на  оглядову  екскурсію місто, то ви  можете звернутися в  туристичне бюро, або   влаштувати  собі  самостійно   екскурсію маршрутом “Відкрий для себе Чернівці” з qr-кодами також  в  неділю  о 12:00  відразу  після того, як сурмач    зіграє   на   вершині  ратуші    “Марічку”, розпочинається  оглядова  екскурсія  містом,   що є безкоштовною  і  до  неї  можуть   приєднатися  всі бажаючі.

Для тих хто вже не вперше в Чернівцях  і бажає  дізнатися про них більш детально, можемо запропонувати відвідати  тематичні екскурсії. Наприклад: Чернівці євреєські, або Чернівці літературні, Аристократичні вілли Чернівців та ін.

А  якщо  Ви  бажаєте  активного  відпочинку,  то  за годину  їзди  від  міста знаходиться гірсько-лижний курорт   “Мигово”  де   ви   зможете   покататися   на лижах ,  відвідати  чани  на  дровах,  з’їсти  смачних карпатських   страв. Для  тих  хто  не  бажає   їхати далеко за  20 хвилин від міста   знаходиться   інший чудовий курорт -“Сонячна долина” де  можна покататися  на  санчатах, сноутюбах, смачно поїсти, відвідати   СПА   чи   просто   влаштувати    собі прогулянку   красивою   передгірською   місцевістю.
Який би не був у Вас настрій  – Чернівці гарне місто для реалізації своїх бажань. Та не варто забувати, що  Чернівці – це місто романтичних піших прогулянок, буржуазного панства, що ходить до театру, поціновувачів музики, не важливо де, в філармонії чи на тротуарі старої вузької вулички вмощеної бруківкою. Місто де в кожному кутку пахне кавою, а з обіду п’ють ігристе і ніхто нікуди не поспішає!
Інфраструктура
image

Мапа міста

 

image

Мапа фестивалю

Офiцiйнi партнери
Партнери
ЗМI
ЗМІ про нас

UA:Буковина – InStrum Fest у Чернівцях

Шпальта – У Чернівцях відбувся тематичний концерт “Між небом та землею”

Шпальта – Георгій Матвіїв провів у Чернівцях майстер-клас із гри на бандурі

Шпальта – Квартет La Viva влаштував концерт камерної музики у Чернівецькому поштамті

Чернівецький промінь – Три дні музики: у Чернівцях стартував InStrum Fest

Karpaty News – У Чернівцях презентували марку першого InStrum Fest

Шпальта – У Чернівцях стартував фестиваль інструментальної музики InStrum Fest

Укрінформ – Фестиваль у Чернівцях запропонував поринути у романтику музики

UA:Буковина – Як проходитиме у Чернівцях InStrum Fest 2020

Шпальта – Вибирати виконавців – як малювати картину: інтерв’ю з організаторкою InStrum Fest Тетяною Вороновою

РадіоШоу Зроблено в Україні – InStrum Fest 2020 в Чернівцях

UA: Буковина – Тетяна Воронова про фестиваль сучасної інструментальної музики InStrum Fest

Культура. Live – Як фестиваль симфонічної музики об’єднує ідеєю

ТРК РАЇ – Організаторка музичного фестивалю InStrum Fest Тетяна Воронова у програмі “Актуальне інтерв’ю”

Шпальта – У Чернівцях проведуть фестиваль сучасної інструментальної та симфонічної музики

UA: Тернопіль – Гості у студії – організатори фестивалю InStrum Fest Zalischyky

UA: Карпати – Карпатський ранок

UA: Буковина – Тетяна Воронова про фестиваль InStrum Fest

Радіо НВ – Близькі міста – Тетяна Воронова про InStrum Fest Zalischyky

Igotoworld – Промоція регіону через туризм і культуру. Як музика кличе туристів у мандри.

Шпальта – Чи готові чернівчани до розвитку туризму нового рівня?

AgroPortal – Тернопільщина розвиває нову туристичну дестинацію